Oyun Kuzusu Ana SayfaTüm Oyun Kategorileri
OYUN KUZUSU TÜRKÇE OYUNLAR
Oyun Kutum En Güzel Animasyonlu GIF'ler
OYUN ARA :

Oyunlar

/

Maymunu Mutlu Et Bölüm 73 Oyunu

Maymunu Mutlu Et Bölüm 73 : Bu sefer antik maya diyarına gidip bilmeceleri çözerek minik maymunumuzu mutlu ediyoruz. Oyun Kuzusu Türkçe Oyunlar

Maymunu Mutlu Et Bölüm 73 - Bu sefer antik maya diyarına gidip bilmeceleri çözerek minik maymunumuzu mutlu ediyoruz
OYNAMAK İÇİN TIKLA
OYUNU BAŞLAT

Nasıl Oynanır? : Bu sefer antik maya diyarına gidip bilmeceleri çözerek minik maymunumuzu mutlu ediyoruz. Fare ile nesnelere tıklayarak bilmeceleri çözün. Tam çözümü düzgün cümlelerle ilk yazanın yorumunu tam çözüm sayfasına koyuyoruz.


Oynamak İçin Tıkla
 
Blastarena.io Wormate.io Gartic.io Ghostz.io Pockey.io Diep.io Wilds.io airma.sh Spinz.io Oceanar.io Goons.io Kugeln.io Snix.io Bellum.io Rusher.io Wormax.io Agar.io Slither.io
Maymunu Mutlu Et Bölüm 73 Oyunu İçin Yapılan Yorumlar
İrem GÖK
İlk önce aslan heykelinin üstünde yuvarlak taş gibi bir şey var. Onu alıyoruz. Yan tarafa geçip butonları aslan heykelinin ordaki gibi çeviriyoruz yani [] [] böyle olacak. Envanterden circle yazan taşı alıyoruz kapının yuvarlak yerine koyup kapıyı açıyoruz. İçeri girip baltayı ve maymunları alıyoruz. Baltayı alıp aslan heykeline vuruyoruz anahtar çıkıyo ordan. Anahtarı alıp baltayı aldığımız yerde ki kilitli kapıyı açıyoruz. Kapıdan kuyruğu alıp aslan heykelinin ucuna takıyoruz. Sonra baltayı aldığımız yere dönüyoruz orada ki çarktaki şekillere iyi bakın onların şekillerini sırasıyla aslan heykelinde yapıyoruz. Sırasıda oradan çıkınca duvarda yazıyo. Onları yaptıktan sonra aslan heykelinin kuyruğuna tıklayıp heykeli açıyoruz. Bulduğumuz şeyi adama veriyoruz ve bitti.
İrem GÖK
Tam Çözüm: İlk önce taslan heykelinin üstünde yuvarlak taş gibi bir şey var. Onu alıyoruz. Yan tarafa geçip butonları aslan heykelinin ordaki gibi çeviriyoruz yani [] [] böyle olacak. Envanterden circle yazan taşı alıyoruz kapının yuvarlak yerine koyup kapıyı açıyoruz. İçeri girip baltayı ve maymunları alıyoruz. Baltayı alıp aslan heykeline vuruyoruz anahtar çıkıyo ordan. Anahtarı alıp baltayı aldığımız yerde ki kilitli kapıyı açıyoruz. Kapıdan kuyruğu alıp aslan heykelinin ucuna takıyoruz. Sonra baltayı aldığımız ere dönüyoruz orada ki çarktaki şekillere iyi bakın onların şekillerini sırasıyla aslan heykelinde yapıyoruz. Sırasıda oradan çıkınca duvarda yazıyo. Onları yaptıktan sonra aslan heykelinin kuyruğuna tıklayıp heykeli açıyoruz. Bulduğumuz şeyi adama veriyoruz ve bitti.
Oyuncu Bey
Aslan heykelinin üstünde 2 tane dikdörtgen şeklinde çizim var onların konumuna uyacak şekilde taş yapının üstündeki butonları çevirin. Yani pozisyonlar <><> gibi olmalı.
emma
güzəl oyun beyendim
birinci kız
çok kolay
YORUM YAP / Oyunu Oyna
bos
boşFacebook arkadaşım olmak için tıkla cizgi
cizgiİstek, öneri, tavsiye, tebrik, reklam, işbirliği, oyun gönderme vb. bilumum mesajları iletişim kutusuna yazıp bize iletebilirsiniz.

İletişim kutusu için tıklayın.
/ Hata Bildir / SO / EG50 / 3603 / 14-4-2017
cizgi
OyunKuzusu Facebook SayfasıOyunKuzusu Twitter SayfasıBize Ulaşın
RSSValid XHTML 1.0 TransitionalValid CSS!

OYUN KUZUSU TÜRKÇE OYUNLAR - 21 HAZIRAN 2018 PERŞEMBE - Oyunlar - Oyun Skor - Friv Oyun - Google+

Türkiye'nin en büyük Türkçe Oyun sitesi OyunKuzusu.com sizler için en güzel oyunları özenle seçip Türkçe oynayabileceğiniz hale getiriyor. OyunKuzusu'nda
oynadığınız oyunlar bu oyunları hazırlayan oyun yapımcılarına aittir. Oyun Kuzusu Türkçe ve Skor Kaydetmeli oyunların bir arada toplandığı ücretsiz bir oyun sitesidir.


OYUNKUZUSU YERALTINA GİDER !!!