Oyun Kuzusu Ana SayfaTüm Oyun Kategorileri
OYUN KUZUSU TÜRKÇE OYUNLAR
Oyun Kutum Kızlar İçin En Güzel Oyunlar
OYUN ARA :

Oyunlar

/

Lambayı Yak 2 Oyunu

Lambayı Yak 2 : Lambayı nasıl yakabileceğimizi düşünmeye devam ediyoruz. Oyun Kuzusu Türkçe Oyunlar

Lambayı Yak 2 - Lambayı nasıl yakabileceğimizi düşünmeye devam ediyoruz
OYNAMAK İÇİN TIKLA
OYUNU BAŞLAT

Nasıl Oynanır? : Lambayı nasıl yakabileceğimizi düşünmeye devam ediyoruz. Anahtarları belirli bir mantık dahilinde açarak lambayı yak. Takıldığın yerler için tam çözüm videosuna bakabilirsin.


Oynamak İçin Tıkla
 
Knights and Brides OyunuKlondike Oyunu
Blastarena.io Wormate.io Gartic.io Ghostz.io Pockey.io Diep.io Wilds.io airma.sh Spinz.io Oceanar.io Goons.io Kugeln.io Snix.io Bellum.io Rusher.io Wormax.io Agar.io Slither.io
Lambayı Yak 2 Oyunu İçin Yapılan Yorumlar
Deniz <3
ÇÖZÜMLER 1- Lambanın üstündeki yara bandına basılı tutun ve sağdaki açma-kapama düğmesine tıklayın, soldakini açın. 2- En soldaki düğmeye tıklayın, ortadakine üstteki sayaç dolana kadar basıp durun, sonra sağdakine tıklayın. 3- 2. 4. 6. düğmelere tıklayın sadece. 4- Orta - Sol olarak basın düğmelere. 5- 1. Düğmenin çubuğunu Sola, 2. Düğmenin çubuğunu Alta, 3. Düğmenin çubuğunu Alta, 4. Düğmenin çubuğunu Sola olacak şekilde ayarlayıp düğmeye basın. 6- Düğmeyi basılı tutun. 7- Sol - Orta - Sol - Orta. . . şeklinde sayaç dolana kadar yapın, düğmeye basın. 8- 3 - 1 - 6 - 5 - 4 - 2 Olarak düğmelere basın. 9- Önce 1. düğmeye, sonra 3. düğmeye basın. 10- 1. Düğmenin çubuğu Alta, 2. Düğmenin çubuğu Sola, 3. Düğmenin çubuğu Sola, 4. Düğmenin çubuğu Alta olacak şekilde ayarlayıp düğmeye basın. 11- L - I - G - H - T - Y - B - U - L - B Düğmelerine basın sırayla. 12- Solda ki düğmeye 10 kere basın, Ortadaki düğmeye de 10 kere basın, sonra sağdaki düğmeye tıklayın. 13- 6 - 1 - 3 - 5 - 2 - 4 Olarak düğmelere basın. 14- Önce 2. düğmeye, sonra 4. düğmeye, sonra 3. düğmeye, sonra da 6. düğmeye tıklayın. 15- 1. Düğmenin çubuğu Sağa, 2. Düğmenin çubuğu Alta, 3. Düğmenin çubuğu Sağa, 4. Düğmenin çubuğu Alta gelecek şekilde ayarlayıp düğmeye tıklayın. 16- Ampule basılı tutun ve sağa sola hareket ettirin mouseyi. 17- Soldaki düğmeye basılı tutun biraz sonra çekin, ortadaki düğmeyi sayaç dolacak şekilde bas - çek yapın, sonra da sağdaki düğmeye tıklayın. 18- 6 - 2 - 4 - 1 - 3 - 5 Olacak şekilde ayarlayın. 19- Önce 3. düğmeye basın, sonra 6. düğmeye basın, sonra 4. düğmeye basın, sonra da 1. düğmeye basın. 20- 1. Düğmenin çubuğu Üste, 2. Düğmenin çubuğu Alta, 3. Düğmenin çubuğu Alta, 4. Düğmenin çubuğu Üste gelecek şekilde ayarlayıp düğmeye tıklayın. ( KAZANDINIZ )
kenan
güzel bir zeka oyunu devamının yapılması iyi olmuş
YORUM YAP / Oyunu Oyna
bos
boşFacebook arkadaşım olmak için tıkla cizgi
cizgiİstek, öneri, tavsiye, tebrik, reklam, işbirliği, oyun gönderme vb. bilumum mesajları iletişim kutusuna yazıp bize iletebilirsiniz.

İletişim kutusu için tıklayın.
/ Hata Bildir / Kullanım Sözleşmesi / EG50 / 4440 / 11-9-2018
cizgi
OyunKuzusu Facebook SayfasıOyunKuzusu Twitter SayfasıBize Ulaşın
RSSValid XHTML 1.0 TransitionalValid CSS!

OYUN KUZUSU TÜRKÇE OYUNLAR - 22 MART 2019 CUMA - Oyunlar - Oyun Skor - Friv Oyun - Google+ - Bitcoin

Türkiye'nin en büyük Türkçe Oyun sitesi OyunKuzusu.com sizler için en güzel oyunları özenle seçip Türkçe oynayabileceğiniz hale getiriyor. OyunKuzusu'nda
oynadığınız oyunlar bu oyunları hazırlayan oyun yapımcılarına aittir. Oyun Kuzusu Türkçe ve Skor Kaydetmeli oyunların bir arada toplandığı ücretsiz bir oyun sitesidir.
OYUNKUZUSU YERALTINA GİDER !!!